Ankara Panel Çit Fiyatları

Panel çit sistemleri sınır belirleyici, estetik, çevre güvenliği sağlayan dekoratif çit sistemleridir. Panel çit sistemleri beraberinde kullanılabilen panel çit aksesuarları sayesinde oldukça faydalı ve estetik görünümler elde edilebilmektedir. Panel çit aydınlatma aparatlarının takılmasına olanak sağlayan panel çit ayağı modelleri sayesinde kamera, aydınlatma sistemleri gibi birçok sisteminde kolaylıkla kullanılmasına imkan vermektedir. Çevre güvenliği sağlanmasında kullanılan uygulamalarda kamera ve aydınlatma aparatlarının kullanılması güvenlik için oldukça faydalı olmaktadır. Panel çit ayaklarına yerleştirilebilen kamera sistemleri sayesinde ekstra kamera direkleri kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Aydınlatma aparatlarının takılabilmesi sayesinde ortam aydınlatmasına imkan vermektedir. Özellikle park ve bahçe uygulamalarında aydınlatma sistemleri büyük bir önem taşımaktadır. 

Panel çit boyutları standart olarak 120m yükseklikte olabildiği gibi özel ölçü ve kalınlıklarda da imalata imkan sunulmaktadır. HASTELSAN Yapı firması olarak inşaat alanlarına, tarlalara, tesis çevrelerine ve bahçelere panel çit uygulaması yapılmaktadır. Panel çit kapı sistemleri sayesinde bahçelerin giriş ve çıkış kapıları da bu yöntemle yapılarak estetik bir bütünlük sağlanabilmektedir. Ankara panel çit fiyatları panel çitlerin hangi yükseklikte ve hangi boyutlarda olacağına göre hesaplanmaktadır. Panel çit fiyat hesaplama işlemleri kullanılacak panel ve ayak sayısı ile birim fiyatların çarpılmasıyla bulunmaktadır. Panel çit birim fiyat belirlenirken çit modeli devreye girmektedir. Panel çitte kullanılan malzemenin kaplı ya da boyalı olması, kullanılan telin kalınlığı, tel aralıklarının sıklığı gibi seçenekler panel çit birim fiyatını değiştirmektedir. 

Panel çit Ankara üretici firması olan HASTELSAN Yapı firmamız aynı zamanda alan uygulamaları yapmaktadır. Üretici olduğu için HASTELSAN Yapı firmamız farklı modellerde panel çit talep etme imkanı sunmaktadır. Hayvan barınaklarında kullanılabilecek dayanıklı panel çit sistemlerinde çit aralıkları ilgili hayvanları içeride tutabilecek ve sıkışma gibi durumlarla hayvanlara zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Panel çit fiyatları kullanılan malzeme miktarı ile artmakta ya da azalmaktadır. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Panel çit bağlantı aparatı olarak kullanılan değişik sistemler panel çitlerin dayanıklılığını belirlemektedir. Bu sebeple panel çitlerin kullanıldığı yere göre dayanımı ihtiyacı karşılayacak bağlantı aparatları kullanılması gerekmektedir.

×

Bizimle İletişime Geçin

Contact Info

Phone number

(456) 789 10 12

(456) 789 10 15

Email address

demo@gmail.com

indusinfo@gmail.com

Address info

1363-1385 Sunset Blvd Los Angeles